0541 411 56 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Taşınmak artık hiç kimse için sorun olmayacak. Çünkü Çayyolu Küçük Nakliye, firması olarak yedi gün yirmi dört saat boyunca yanlarınızda yer almayı tercih ediyoruz. Bu sayede en ufak bir sorun olmasına izin vermeden en kaliteli olan anları yaşatmak adına varız. Bir telefon ile yanlarınızda olan bir firma olmamızın yanı sıra birçok farklı hizmet ile devam ederiz. Bu süreç içerisinde herkesin isteklerine uyabilmek adına birçok farklı alternatiflerimiz yer alır. Sizler için sunmakta olduğumuz hizmetler arasında;

 • Sigortalı taşımacılık
 • Evden eve nakliyat
 • Şehir içi nakliyat
 • Şehirler arası nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Demonte ve monte adımları
 • Paketleme seçenekleri
 • Müze taşımacılığı
 • Parça eşya taşımacılık
 • Ofis taşımacılığı
 • Bankamatik taşımacılığı
 • Kütüphane taşımacılığı gibi akla gelen biri birinden farklı hizmetler ile yer alıyoruz.

Hizmetlerimizi sunarken Çayyolu evden eve nakliyat, ya da daha farklı alanlarda her zaman alanında profesyonel bir ekip ile yer alırız. Bu da sizlerin eşyalarına en ufak bir sorun olmadan hızlı bir şekilde taşınması adına önemli detaylardan bir tanesi olmaktadır. Sadece bunun ile de değil bir yandan da kullandığımız ekipmanların en kaliteli olanlarına dikkat ediyoruz. Bu sayede hem araçlarda hem paketleme ürünlerinde hem de diğer seçeneklerde en iyi alternatiflerin yer alması sizlerin gönül rahatlığı ile eşyalarını teslim etmesine yardımcı olmaktadır. Sunulan hizmetlerimiz kurulum anından bu güne kadar olan süreçlere bakılır ise ne kadar titizlik ile yerine getirilmiş olduğu da gözükecektir. İlk günden bu zamana kadar her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına misyon ve vizyonumuzu sizler odaklı, en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile hızlı bir şekilde sunabilmek adına belirledik. Bu da zaten piyasada yer alan binlerce firma arasından en çok tercih edilmemizdeki önemli detayların başında gelen bir seçenek olmamızı sağlar.

Parça Eşya Taşımacılığı

Çayyolu parça eşya taşımacılığı, bir firmanın olmaz ise olmaz olan hizmetlerinden bir tanesidir. Her zaman müşteriler odaklı bir hizmet olması bizlerde de yer almasında büyük önem arz etmektedir. Sizlerin parça eşyaları ya da tekli olan küçük ürünleri için büyük çelik kasalı araç alternatiflerinden yararlanmanıza gerek yok. Bizlerden Çayyolu küçük nakliye aracı, alternatiflerinden yararlanmanız mümkün. Bu sayede hem işlemleriniz daha hızlı olacak hem de daha çok bir ücret ödemenize gerek kalmadan işlemlerin sonuçlanmasını sağlamış olacaksınız.

Bizleri Çayyolu Küçük nakliye, olarak arayan ve randevu alan herkesin verdikleri adreslerde istedikleri zaman dilimlerinde yer alıyoruz. Bu da anlık olarak işlemlerin daha düzgün bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Bizler adreslerde yer alırken alanında uzman olan ekip gerekli olan ekipmanlar ile gitmektedir. Bu sayede başka bir kimsenin olmasına gerek kalmadan gerekli olan adımlar hızlı bir şekilde sunulur. Adreslerde isteklere göre ürünlerin paketlemesine de yardım eden bir ekibimiz yer alıyor. Hem evlerde ya da ofislerde olan eşyaları paketlemek zorunda kalmadığınız için taşınmak da sizler için bir eziyet olmaktan çıkacak. Eşyaların paketlenmesi tamamlandıktan sonra gerekli olan eşyalar kapı önüne çıkarılarak, kaliteli çelik kasalı olan araçlar içerisine yüklenir. Araç içerisine yüklerken eşyalarda çizilme ya da farklı bir durum olmasına izin vermemek adına yanımızda taşınma battaniyeleri yer alır. Bunlar ile muhafaza ederek eşyaların gerekli adreslere varmasını ve taşınmasını sağlarız. Ardından müşterilere eşyalarını teslim eder, kontrollerin ardından adresten her iki taraf da memnun bir şekilde ayrılırız.

12 Mayıs 2020
394 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. hülya dedi ki:

  işlerini gerçekten çok güzel yapıyorlar helal olsun temiz titiz mütevazi bir şekilde tam istediğimgibi bir firma çok saolun.

 2. Fatma dedi ki:

  Has liva nakliyat ekibine teşekkür ederiz. Eşinin mesleği gereki taşınmak bizim için rutin bi hal aldı. Eşyalarımız sağlam güvenli bi şekilde paketleyip taşıdılar. Hiç bir gecikme yaşamadık. Çalışmalarından saygılarından çok memnun kaldık. Taşınmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim

 3. İbrahim dedi ki:

  Nakliyat ekibine teşekkür ederiz. Temiz ve ve titizler. Eşyalarımızı gayet güzel ambalajladılar. Sıkıntısız bir şekilde yeni evimize taşınmamıza yardım ettiler. Eşyamız çok olmasına rağmen zaman sıkıntısı yaşamadık.

 4. Nagihan dedi ki:

  Haslivanakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim gayet güzel uyumlu ve titiz çalışmalarından dolayı gerçekte çok memnun kaldım tavsiye ederim..

 5. Yahya dedi ki:

  Has Liva Nakliyat çalışanları çok kaliteli temiz ve titiz bir şekilde çalıştılar .bu zamana kadar taşınmalarım içinde en temiz ve güzel olanı iyiki has liva ile karşılaştım çok teşekkür ediyorum

 6. Yahya dedi ki:

  Has Liva Nakliyat çalışanları çok kaliteli temiz ve titiz bir şekilde çalıştılar .bu zamana kadar taşınmalarım içinde en temiz ve güzel olanı iyiki has liva ile karşılaştım çok teşekkür ediyorum

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonFiyat Teklifi İcin Arayınız