0541 411 56 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Taşınmak… Artık sizler için  bir kabus olmayacak. Çünkü Keçiören Küçük Nakliye, olarak her an yanlarınızda yer alacak ve ne gibi hizmetlere ihtiyacınız olursa uygun olan adımları sunmak adına bulunacağız. Bu anlarda yedi gün yirmi dört saat boyunca özel olan hizmetlerin yer alıyor olması gece vakti dahi rahat bir şekilde arayarak istediğiniz kadar rahatlık ile yardım alabilirsiniz. Bizlerden alacak olduğunuz hizmetler saymak ile bitmez. Nakliye alanında yer alması gereken a dan z ye kadar her ne var ise her zaman sizler için araştırıyor ve en iyisi olmak adına kendimize artı bir değer katıyoruz. Şu an sunulan hizmetler arasında;

 • Şehirler arası nakliyat
 • Şehir içi nakliyat
 • Ofis taşımacılığı
 • Kütüphane taşımacılığı
 • Evden eve nakliyat
 • Bankamatik taşımacılığı
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Sigortalı taşımacılık
 • Paketleme
 • Monte
 • Demonte gibi farklı adımlar ile hizmetlerimiz yer almaktadır. Bu da sizlerin istediği an istediği kadar kaliteli olan adımları daha rahat bir şekilde bulmasındaki önemli detaylardan bir tanesi olmaktadır.

Keçiören evden eve nakliyat, konusunda her an sizlerin yanlarında yer alıyoruz. Ankara ilindeki ilçelere ve şehirler arası gibi hizmetlerin yer alması istediğiniz kadar farklı hizmetlerin anlık olarak yapılmasına yardımcı olmaktadır. Misyon ve vizyon benimsemesi olarak her an müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli olan hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunanlar oluyoruz. Şu an bizler için ilk öncelik her zaman alanında profesyonel bir ekip oluşturmaktır. Ne kadar kaliteli olan bir ekibimiz olursa her an sizler için o kadar kaliteli olan hizmetleri rahat bir şekilde sunarız. Bu da sizlerin en ufak sorun yaşamadan daha rahat hizmetlerden yararlanabilmeleri adına önemli bir detay olmaktadır. Alanında uzman olan ekibimizin yanı sıra bir yandan da kullanılan ekipmanların en kaliteli malzemeler olmasına dikkat ediyoruz. Bu da müşterilerin eşyalarını bizlere nasıl teslim ettilerse o kadar sorunsuz bir şekilde almalarına yardımcı olmaktadır. Bizler sizlerin eşyalarını teslim alınca adeta kendi eşyalarımızı taşıyor gibi bir hassasiyet ile taşıyor ve aksi bir durum olmasına izin vermiyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Keçiören parça eşya taşımacılığı, sırasında daha çok Keçiören küçük nakliye aracı, alternatiflerini tercih ederiz. Bunun ana nedeni sizlerin ebatları küçük olan eşyalar için ya da az sayıda olan eşyalar için büyük çelik kasalı araç tutmanıza engel olmak içindir. Onlara ek bir boştan yere daha fazla ücret ödemek yerine küçük olan araçlara daha az ücret ödeyebilirsiniz. Taşınma sırasında zaten oluşan maddi külfet üzerinde bir de bunun olmaması her zaman büyük avantajlardan bir tanesi olmaktadır. Taşınma sırasında sizler de kendinizi daha çok güvende hissedebilmek adına sigortalı taşımacılık alternatiflerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Her bir eşya  için ayrı sigortalama işlemlerinin yapılıyor olması eşyaların başlarına en ufak bir sorun gelmesine engel olacak gibi düşünebilirsiniz. Bizler hem sigortalı olan hem de sigortasız olarak tüm taşıma işlemlerini aynı hassasiyet ile yerine getirmekteyiz. Bu sayede sizler de istediğiniz gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Sigortalı işlem tercih eden müşterilerimiz için yanlarımızda yer alan ekspertiz çalışanı ile verilen adreslerde yerimizi alırız. Bu sırada ekspertiz tarafından her eşya için müşteri kontrolünde rapor tutulur. Yeni adrese eşyaların teslimi sağlandıktan sonra eşyalar ile rapor karşılaştırılır. Aksi bir durum olmadığı anlaşıldıktan sonra uzman olan ekibimiz işini hakkı ile yerine getirmenin verdiği mutluluk ile adrese veda eder.

12 Mayıs 2020
432 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonFiyat Teklifi İcin Arayınız